czw.. kwi 18th, 2024

zdjecie profilowe fb jaki rozmiar

Znaleziony temat: zdjecie profilowe fb jaki rozmiar

Zdjęcie profilowe na Facebooku – jaki powinien być rozmiar?

Zdjęcie profilowe to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie można dodać do swojego profilu na Facebooku. To ono przyciąga uwagę innych użytkowników i pozwala łatwo się zidentyfikować. Jednak aby zdjęcie profilowe wyglądało estetycznie, musi mieć odpowiedni rozmiar. Oto kilka wskazówek, jakie wymiary powinno mieć zdjęcie profilowe na Facebooku.

1. Wymiary zdjęcia profilowego na Facebooku wynoszą 180 x 180 pikseli. Oznacza to, że zdjęcie powinno mieć dokładnie takie wymiary, aby nie było zniekształcone.

2. Facebook automatycznie przycina zdjęcia profilowe do kwadratu o boku 170 pikseli. Dlatego warto pamiętać, aby zdjęcie było skonstruowane w oparciu o kwadrat.

3. W przypadku zdjęć profilowych w rozdzielczości HD można użyć zdjęcia o wymiarach większych niż 180 x 180 pikseli. Facebook automatycznie przeskaluje zdjęcie do odpowiedniego rozmiaru.

4. Pamiętaj, aby zdjęcie profilowe było wyraźne i ostre. Nie powinno być rozmyte lub zniekształcone.

5. Ostateczna wersja zdjęcia profilowego powinna być zapisana w formacie .jpg, .gif lub .png.

Podsumowując, aby zdjęcie profilowe na Facebooku wyglądało estetycznie i nie było zniekształcone, warto pamiętać o odpowiednich wymiarach oraz o tym, aby zdjęcie było wyraźne i ostre. Dzięki temu nasz profil będzie prezentował się profesjonalnie i przyciągnie uwagę innych użytkowników.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: zdjecie profilowe fb jaki rozmiar

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x