czw.. wrz 21st, 2023
Towar przygotowuję do wysłania w każdy czwartek

Towar przygotowuję do wysłania w każdy czwartek

Towar przygotowuję do wysłania w każdy czwartek,

Towar przygotowuję do wysłania w każdy czwartek, a już w piątek, na koncie bankowym mam odpowiednią gotówkę. Współpraca oparta na uczciwości i szczerości to rzadkość w dzisiejszych czasach. Są jednak firmy, których priorytetem są właśnie te zasady. Przekonajmy się więc, kto tak pracuje?

Moja praca związana z handlem antykami przybrała zupełnie inny obrót, gdy na mojej drodze zawodowej pojawił się polski lombard. Jest to firma, która w pierwszej chwili może kojarzyć się ze znanymi nam od dawien dawna – typowymi lombardami i wielkimi odsetkami. Jednak to, co ma do zaoferowania polski lombard, to nie tylko bardzo niskie koszty, ale przede wszystkim szeroki wachlarz usług, których nie powstydziłby się żaden dobry i przyjazny ludziom bank.

Czy jednak takie banki w ogóle istnieją? Bo czy możliwa jest taka obsługa finansowa, która w równym stopniu zapewni korzyści klientom, jak i samej firmie? Na to pytanie chyba wszyscy znamy odpowiedź, ale gdy przeczytamy do końca ten artykuł, możemy zobaczyć, jak nie wiele potrzeba, aby zadowolić wszystkie strony układu. I to takiego układu, który może być życiową szansą rozwinięcia skrzydeł w biznesie. Mój złoty biznes to nie handel złotem, ale starymi instrumentami i małymi antykami. Okazuje się, że nasze strychy, szopy i komórki to doskonałe źródło pozyskania tych staroci.

Moja praca polega więc na jeżdżeniu po różnych miastach, miasteczkach, wsiach i wyszukiwaniu tego typu rzeczy. W pewnym momencie stało się tak, że trochę więcej miałem nagromadzonych rzeczy, niż sprzedanych, jednym zdaniem mój przepływ gotówki znacznie zwolnił. Do tej pory, moim podstawowym miejscem sprzedawania antyków, były popularne strony internetowe jak Allegro, lub OLX.

Trwało to jednak zbyt długo, co doprowadziło do zablokowania koniecznych środków na zakupy. Podstawą w tym biznesie jest odpowiednie zbilansowanie, co oznacza, że zakupione rzeczy, nie są długo magazynowane, ale szybko z odpowiednią marżą dalej sprzedawane. I właśnie w tym momencie pojawił się polski lombard, a właściwie jeden z jego oddziałów mianowicie skup antyków Świdwin, z którym nawiązałem współpracę, trwającą do dnia dzisiejszego. Skup antyków to nie tylko miejsce, w którym możemy oddać, każdą ilość zbędnych nam staroci, ale przede wszystkim miejsce, w którym dostaniemy najlepszą cenę bez wychodzenia z domu.

Było to dla mnie doskonałe rozwiązanie, które pozwoliło nie tylko szybko odblokować zamrożone pieniądze, ale rozwinąć interes do takiego stopnia, że mogłem zatrudnić dodatkowych pracowników i rozszerzyć obszar pozyskiwania antyków — na całą Polskę. Pewnie ktoś może zapytać, jak taki skup antyków, radzi sobie z dalszą odsprzedażą. Okazuje się, że jest to niezwykle proste, ale konieczne jest do tego również odpowiednie podejście i organizacja firmy.

Jak wspomniałem skup antyków w Świdwinie to jeden z oddziałów polskiego lombardu, który obecnie jest chyba największą znaną mi firmą, która robi to tak doskonale. Posiadają świetny system, który umożliwia szybką wycenę towaru, a dodatkowo sami wysyłają kuriera po rzeczy, które chcemy oddać do skupu.

Obecnie współpracuję z nimi na zasadach, które opierają się na zaufaniu i szczerości. Nie korzystam nawet z wycen, ale przygotowuję towar do wysłania w każdy czwartek, a już w piątek, na koncie bankowym mam odpowiednią gotówkę. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby jakaś rzecz została wycofana ze skupu. Jak więc to działa?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba krótko opisać schemat działania polskiego lombardu, który w głównej mierze oparty jest na wielu partnerach biznesowych skupionych w jednym miejscu. Są to więc skupy różnych rzeczy, w tym: antyków, instrumentów muzycznych, sprzętu AGD, samochodów, maszyn budowlanych, maszyny rolniczych i wielu jeszcze innych przedmiotów. Każdy oddział nie zależnie w jakim miejscu się znajduje w momencie, kiedy przyjmuje coś do skupu, to od razu dany przedmiot wprowadza do centralnego sklepu lombardowego.

Dzięki temu tysiące użytkowników, którzy codzienne śledzą strony polskiego lombardu, mogą kupować te rzeczy. Należy dodać, że znajdujące się w sklepie przedmioty nie tylko są w bardzo atrakcyjnych cenach, ale również posiadają dokładną dokumentację zakupową, która poświadcza o ich legalności, co w przypadku antyków, jest niezwykle ważne. To jednak nie wszystko. Skupy towarów są również połączone z portalami aukcyjnymi i innymi serwisami ogłoszeniowymi, co dodatkowo zwiększa zasięg i liczbę potencjalnych nabywców.

Korzystając jednak ze stron polskiego lombardu, możemy liczyć, że nie zostaną nam doliczone żadne dodatkowe koszty wynikające z użytkowania serwisu. Wszyscy partnerzy i strony należące do polskiego lombardu wzajemnie się wspierają i uzupełniają o wiele dodatkowych korzyści takich jak: marketing, reklama, serwisy ogłoszeniowe, przeglądarki cen, system pożyczek społecznościowych, oraz wiele innych przydatnych funkcji. Tak naprawdę, aby docenić wszystkie zalety i dobrodziejstwa tego portalu, należy po prostu choć raz, skorzystać z ich usług, których jest tak wiele, że każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Podsumowując, jeśli prowadzisz własną firmę i chcesz przyśpieszyć przepływ gotówki, lub uzyskać wsparcie finansowe na zasadach, których nie dostaniesz w żadnym banku, to już dziś odwiedź polskilombard.pl.

Jeżeli jesteś osobą prywatną i masz dużo zbędnych rzeczy to skorzystaj z oddziałów takich jak skup antyków lub innych rzeczy i ciesz się z gotówki jeszcze tego samego dnia. To samo dotyczy osób, które chciałyby oddać swoje rzeczy jako zastaw i otrzymać atrakcyjną pożyczkę. W innym przypadku możemy skorzystać z systemu oferującego pożyczki społecznościowe.

Są to najtańsze instrumenty finansowe, w których polski lombard pośredniczy jako administrator i gwarancja uczciwej transakcji. W moim przypadku współpraca ze skupem w Świdwinie okazało się doskonałym wyborem, z którego korzystam do dnia dzisiejszego. Zadowalające ceny skupu, szybkość odbioru towaru i jeszcze szybsze przelanie gotówki na moje konto sprawia, że nie muszę prowadzić wielkiego magazynu, a jedynie małe punkty załadunkowe dla kurierów polskiego lombardu.

To, co należy jeszcze dodać, to fakt posiadania przez firmę wszystkich koniecznych uprawnień i zezwoleń, ponieważ jak wiemy, rząd wprowadził nowe przepisy dotyczące produktów finansowych. Spełnienie wszystkich wymagań dla wiele dotychczasowych podobnych firm stało się niemożliwe do wykonania.

Dlatego polski lombard, przygotował ofertę współpracy na zasadach partnerskich, które umożliwiają otwarcie własnego biznesu, bez konieczności wpłaty wysokiego wkładu finansowego, oraz wypełniania uciążliwych dokumentów do Urzędu Skarbowego i Komisji Nadzoru Finansowego. Mamy więc kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, których interesuje szybka gotówka, własny biznes, inwestowanie, oraz sprzedaż i zakup towarów w najlepszych na rynku cenach.

Czy jeszcze powinniśmy szukać lepszych rozwiązań dla naszych problemów?

Oczywiście tak, ale tylko na stronie   Lombard online

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elena
Elena
5 lat temu
Daj ocenę :
     

Nie rozumiem fenomenu lombardów. Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby ” odkupywać” daną rzecz od kogoś innego. Nie lubię tego, wolę korzystać z rzeczy z pierwszej ręki. Kiedyś chciałam kupić coś takiego, ale zrezygnowałam, bo odmówiłam sobie. Nie żałuję, bo mam towar z pierwszej ręki.
A jeśli chodzi o antyki to niezbyt lubię takie rzeczy.

test

test 1