pon.. lut 26th, 2024
spa kołobrzeg

spa kołobrzeg

Spa Kołobrzeg Apartamenty Sun & Snow Willa Piaskowa

SPA w Kołobrzegu, zatem warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w luksusowych warunkach. Kołobrzeg to znaczne miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, i w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Hotel Leda Spa hotel 4-gwiazdkowy

Jest tutaj także stosunkowo wielka grupa kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan naszego zdrowia. Popularnością zajmuje się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących albo nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, iż są to zwłaszcza ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może wiele kosztować, ale z pełną pewnością jest ważnym uczuciem i możliwość na relaks nad brzegiem Bałtyku. Warto rozważyć kilka hoteli, które w przystępnej ofercie są SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest szeroka – przylega do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Spotyka się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje od morza zaledwie 280 metrów. Hotel posiada największą bazą SPA w Polsce – znaleźć w niej wolno 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na obszarze obiektu wydobywa się i kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg bawi się ogromną sławą wśród klientów, którzy przyjmują się także na środki upiększające, kiedy również lecznicze. W sercem spa można znaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ pomocy w zintegrowaniu ze bogatą pozycją i niezwykle ciekawą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg odpowiedzialna stanowi dla zwiedzających w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełny rok otwarte są dla turystów i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku przeprowadził się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel proponuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Jest obecne zaledwie część bardzo kosztownej oferty. Hotel posiada również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi świadczone w pakiecie zazwyczaj są nieco tańsze, dlatego naprawdę wiele osób decyduje się czerpać spośród takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to myśl skierowana do twarzy poszukujących relaksu i relaksu w znacznej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to punkt zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Jest toż nowoczesny ośrodek, który proponuje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem celu jest natomiast bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu wydobywa się kompleks basenowy – goście hotelu mogą kosztować z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel więc nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale także inne atrakcje dla głów w jakimś wieku. Na obszarze obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla ludzi budowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest ponad zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w większości uzdrowiskowej miasta. Od morza wyróżnia go tylko 200 metrów. Jest obecne nowe, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W możliwości hotelu otrzymują się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma dużo dużą ofertą SPA oraz braków rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA przylega do indywidualnego spośród najświeższych w końcu. Na obszarze hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można mieć z szeregu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i starą sauną, a jeszcze jacuzzi. Dla osób chcących wziąć z dużego relaksu zalecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, przedstawiając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x