śr.. maj 29th, 2024
Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy mężczyzna może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program dany jest także dla użytkowników indywidualnych, kiedy oraz marek dostarczających usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Głowy i firmy zajmujące wkład w Porządku Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Porządku Partnerskim nagród mają pewność, że ich klienci lub znani będą stosować z najpiękniejszych usług hostingowych, i ich kompetencje będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za każdą nową usługę, która stanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa bardzo i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% z wszystkiego nowego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla globalnych typów firmy, jak oraz osób jakie nie posiadają też usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić także do znajomych, jak i do swoich klientów. Bez powodu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich kierowane są punkty, jakie można wymienić na wartość albo na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy przekonani, że wielu klientów z dawna poleca usługi w nazwa.pl, a właśnie zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec swej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Porządku Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i reklamy na temat naliczonych prowizji widoczne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Porządku Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x