czw.. lut 22nd, 2024
Pożyczka bez BIK online? To możliwe!

Pożyczka bez BIK online? To możliwe!

Pożyczka bez BIK online? To możliwe!

Problemy związane z płynnością finansową zwykle mają charakter przejściowy i na szczęście większość z nas może się z nimi szybko uporać. Niemniej jednak nie każdy ma tyle szczęścia i często problemy finansowe, czy nawet nieoczekiwane wydatki, na które brakuje funduszy, potrafią znacznie przeciągnąć się w czasie. W efekcie skłania nas to do poszukiwania różnorodnych rozwiązań. Zwykle jednym ze sposobów okazuje się zgłoszenie się z prośbą o pomoc i dodatkowe fundusze do banków. Niemniej jednak ten sposób jest niezwykle ryzykowny i w większości przypadków po prostu nieskuteczny, gdyż instytucje bankowe zwykle mają niezwykle restrykcyjne zasady, więc ryzyko tego, że klienci uzyskają negatywną decyzję odnośnie przyznania dodatkowych środków. Oczywiście sposób ten jest również nieosiągalny dla tych, którzy mają już dość negatywną historię kredytową. Okazuje się jednak, że na szczęście dla wielu osób istnieją jeszcze instytucje pozabankowe, dzięki którym nawet osoby, które figurują w negatywnym tego słowa znaczenia w bazie BIK. Tak więc gdzie można ubiegać się o szybką pożyczkę bez BIK za pośrednictwem Internetu?

 

Gdzie zaciągnąć szybką pożyczkę bez BIK?

Wspomniane już zostało, że praktycznie we wszystkich bankach obowiązują niezwykle surowe i restrykcyjne przepisy odnośnie przydzielania kredytu i udzielania wsparcia kredytowego. W związku z tym osoby, którym zależy na pożyczeniu niewielkich kwot, a także na tym, by pieniądze na ich koncie znalazły się dość szybko, porywają się z przysłowiową motyką na słońce. Nie da się również zapomnieć o osobach, które znajdują się w listach BIK, wówczas w ich przypadku kredyt w banku staje się jedynie odległym marzeniem. Niemniej jednak nie muszą oni od razu załamywać rąk, gdyż istnieją jeszcze instytucje pozabankowe, dzięki którym szybki kredyt, bez zbędnych formalności jest jak najbardziej możliwy. Wówczas ma on niepodważalne zalety, a do największych z nich można zaliczyć chociażby to, że by się o niego postarać, nie musimy nawet wychodzić z domu! Obecnie za pośrednictwem większości stron możemy w zaledwie 10 minut wypełnić wniosek kredytowy, a także wysłać go bezpośrednio do pożyczkodawcy. Nie sposób pominąć również faktu, że instytucje pozabankowe niezwykle chętnie udzielają tego typu szybkich pożyczek i co najważniejsze, nie wymagają one załatwienia ogromnej ilości formalności, które zwykle zajmują ogromną ilość czasu i z pewnością nie przyczynią się w żaden sposób do poprawy naszej płynności finansowej, a nawet do rozwiązania chwilowych problemów. W przypadku instytucji pozabankkowych, znacznie zminimalizowane zostało też ryzyko tego, wniosek kredytowy zostanie zakończony decyzją odmowną. Warto również wspomnieć o szybkości, z jaką instytucje pozabankowe podejmują decyzje o przyznaniu wsparcia finansowego. Nie liczy się dla nich bowiem rejestr BIK, więc ubiegać się o nie może każdy, a co najważniejsze rozpatrywanie wniosku o kredyt trwa zaledwie kilkanaście minut. Co więcej, w zaledwie kilka godzin pieniądze są przesyłane na konto wnioskodawcy, a w szczególnych przypadkach, okres ten wydłuża się do jednego dnia roboczego.

Gdzie szukać ofert instytucji pozabankowych?

Z dnia na dzień na rynku pojawiają się nowe instytucje pozabankowe, więc z pewnością klienci nie mają łatwego wyboru jeśli chodzi o szybką pożyczkę. Niemniej jednak z pomocą przychodzi strona kredytomarket.pl. Jest to swoisty ranking i porównywarka ofert szybkich pożyczek, która skupia w sobie setki instytucji pozabankowych. Każdy kredyt jest dokładnie opisany, tak by klient nie miał wątpliwości jakie są zasady jego udzielenia, a także jak przedstawia się czas oczekiwania na przyznanie środków na konto bankowe. Co więcej strona ta umożliwia również bezpośrednie złożenie wniosku kredytowego i ekspresowe przesłanie go do pożyczkodawcy. Dzięki niej możliwe jest więc porównanie ofert szybkich pożyczek bez BIK online, a następnie wybranie dla siebie najlepszej i najkorzystniejszej opcji, która z pewnością pomoże rozwiązać każde problemy finansowe.

zobacz również Pożyczki Bez BIK – Gdzie Szukać?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x