śr.. kwi 24th, 2024
plagi breslau gdzie obejrzeć

plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka dłuższa niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś całkowicie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest ostatni Wrocław. W mieście tym biegnie do dużych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje osoby te tworzą zwykle coś na sumieniu, a wymiar prawdy istnieje w stosunku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zabierająca się w sztukę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem indywidualnej a tejże jednej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest ważne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej sprawy Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle złożone i delikatne śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Rozpoczyna się wyścig z czasem, nikt nie chce dopuścić do innych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – wcale nie dotarłem na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego dojść gdyż kina nie są w kształcie zgodzić się na rzecz gdzie ten tenże film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na moc do wykonywania produkcji w okresie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić emitowany w kinach powód ten wymaga być wykonany. W niniejszym kierunku nie jest żadnych negocjacji. Film musi być przeznaczony dla nich na wyłączność przez konkretny czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu wyłącznie na podstawach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z dane odtwarzania produkcji na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc trend – wyświetlanie filmów na podstawach internetowych staje się coraz niezwykle atrakcyjne. Widzą w współczesnym duży potencjał. Patryk Vega uważa także, iż istnieje zatem jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

Jak mawia Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka jest kompletnie inna niż ja i to wszystko co sprawiała do ostatniej pory […] Mam jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą bajkę natomiast w niniejszą bohaterkę, tak i korzystam nadzieję, iż to jeszcze będzie dla mnie jakiś przyczynek do innych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których stanowię bliska do ostatniej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do zobaczenia w bliskich rodzimych kinach, produkcja ta przedstawiana jest na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i dodatkowo na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten brany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów traktuje go zbyt spektakl łączący w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż istnieje w nim niezwykle dynamiczna akcja oraz ciekawa fabuła. Z dodatkowej strony znajdziemy i część osób przyciągającą uwagę na krótszy montaż lub same gorszą jakość, niż w obecnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to wcale nowy Vega. W współczesnym obrazie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich nowych filmów. Nie traktuje te mieszania gatunków. Wtedy istnieje natomiast dobry thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w czasu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego elementu nie są w kształcie uzyskać kiedy taż scena się skończy. Jest toż zupełnie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x