śr.. kwi 24th, 2024

olx co oznacza serduszko

Znaleziony temat: olx co oznacza serduszko

Jeśli przeglądasz oferty na portalu OLX, z pewnością zauważyłeś, że pod niektórymi ogłoszeniami widnieje małe serduszko. Co ono oznacza?

Serduszko na OLX to nic innego jak „ulubione” – możesz na nie kliknąć, jeśli dana oferta Cię zainteresowała i chcesz ją zapisać na później lub po prostu sprawić, że będzie ona bardziej widoczna na Twojej liście przeglądanych ofert.

Kliknięcie w serduszko spowoduje, że dana oferta pojawi się w zakładce „ulubione”, którą znajdziesz w menu po lewej stronie strony OLX. Dzięki temu możesz w łatwy sposób wrócić do wybranych przez siebie ofert i porównać je ze sobą.

Co więcej, jeśli dany sprzedający zmieni cenę lub opis oferty, otrzymasz powiadomienie na swoją skrzynkę mailową, dzięki czemu szybko będziesz mógł zareagować na ewentualne zmiany.

Aby skorzystać z opcji „ulubione” na OLX, wystarczy założyć konto na portalu i zalogować się. Kliknij w serduszko przy interesującej Cię ofercie i gotowe – oferta zostanie zapisana na Twojej liście ulubionych.

Dzięki temu prostemu narzędziu możesz w wygodny sposób przeglądać oferty na OLX i zawsze mieć pod ręką te, które najbardziej Cię interesują.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: olx co oznacza serduszko

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x