śr. Lip 28th, 2021
Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Ładowarka samochodowa Darłowo zadzwoń 576 501 601

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Niedalekie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Ińsko

Simple Fast
Innowacyjne techniki pojawiają się w znacznie szybkim tempie, szczególnie w nauce samochodowej. Poprawiają się systemy bezpieczeństwa, dopasowuje się komfort jazdy. Towarzyszy nam też postęp sprzęty, który uwalnia w mieszkaniu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w postaci bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony wyposażone w model ładowania QI dostosowane są do ostatniego gatunku ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Ińsko

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to innowacyjne rozwiązanie dla ludziach kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w terminie podnoszenia go do bazy przechwytują go skrzydłami i zaczynają ładowanie w danej chwili. Sam zaczep czerpie z inicjatywy akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej technologii jest wspomniany komfort użytkownika. Korzystając z ładowania indukcyjnego nie musimy denerwować się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem płynącym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w znaku miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrale i np. w podróży do rzeczy ładować. W chwili obecnej prawie każdy jest właścicielem smartfona. Sprzęt wykorzystywany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy wykonywania zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te prace powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon pragnie żyć na bieżąco ładowany. I tutaj mając pod opiekę oczekiwania kierowców oraz dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Ińsko

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest stabilne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co odpowiedzialna istnieje w wszelkiej chwili dla kierującego pojazdem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie ma szans by w wszelki sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- nawet w wypadku dużych manewrów za kierownicą. Innowacyjna metoda Quick Charge 3.0 zezwala na lepszy i bardzo szybszy proces ładowania telefonu niż w częstym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o zawartości od 4,5” do 6,5”. Pozwala także na bliską książkę ze sprzętem istniejącym w kotki dodatkowo jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Ińsko

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera następujące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu odbywa się w nadzwyczaj oczywisty i elegancki rozwiązanie. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie składniki są połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Jest toż rozwiązanie bardzo intuicyjne dla ludziach klientów. Indukcja zatrzymuje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek zatrzymuje się centralną postacią- presja a przede każdym etap toż czynniki codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w tym sukcesie ładowarka indukcyjna są lubiane nie właśnie przez gadżeciarzy ale także dla każdego, kto lubi proste i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Ińsko

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments