czw.. kwi 18th, 2024

kto jest właścicielem otomoto

Znaleziony temat: kto jest właścicielem otomoto

Kto jest właścicielem otomoto?

Otomoto to jedna z największych platform ogłoszeniowych w Polsce, na której można znaleźć tysiące ofert sprzedaży samochodów, motocykli, łodzi czy sprzętu do uprawiania sportów motorowych. Część osób, które korzystają z usług serwisu Otomoto, zastanawia się, kto jest właścicielem tej popularnej platformy.

Odpowiedź brzmi: właścicielem Otomoto jest spółka Grupa Allegro. To właśnie Grupa Allegro przejęła serwis Otomoto w 2016 roku, po tym jak współwłaściciel i założyciel serwisu, Piotr Jakubowski, zdecydował się na sprzedaż swojego udziału.

Grupa Allegro to jedna z największych grup e-commerce w Polsce, składająca się z takich serwisów jak Allegro, Ceneo, a także Otomoto. Dzięki temu, że Otomoto należy do Grupy Allegro, użytkownicy mogą korzystać z różnych udogodnień, takich jak łatwa integracja transakcji z Allegro czy możliwość skorzystania z narzędzi promocyjnych na portalu.

Warto również wiedzieć, że Otomoto jest jednym z najstarszych serwisów ogłoszeniowych w Polsce, działającym już od 2003 roku. Platforma cieszy się dużym zaufaniem użytkowników, którzy korzystają z niej zarówno w celu kupna, jak i sprzedaży pojazdów.

Podsumowując, właścicielem Otomoto jest Grupa Allegro, jedna z największych grup e-commerce w Polsce. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z różnych udogodnień i korzystać z portalu w wygodny sposób.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kto jest właścicielem otomoto

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x