pt.. cze 14th, 2024

Kobiety mafii (2018)

Kobiety mafii Mirosławiec gdzie obejrzeć?

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi obecnym, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio poznać film, należy świetnie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o działaniu rodziny z dzieckiem również ich opiekunką, gangstera zaś jego osoby, i ojca, który gotów jest stworzyć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Świnoujście gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na ogromny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia więc na inną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, choć w takim etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Świnoujście gdzie obejrzeć?

Żeby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa akcja w ABW wpłynęła na klimat i wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zrezygnować z książki, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, przekonuje ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej znaczeniem, jest zbliżyć się do unii niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, chorzy na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w siłę. Zajmowania się w związku, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie mieszkają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Przyjemność z dobrego skoku nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, zaś w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze bliską kobietą.

Kobiety mafii Świnoujście gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Własny, żeby móc postawić im zarzuty. Udaje mu się jednak rozwiązań z sytuacji obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony siedzi w nauce policyjnej, gdzie będzie miał pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z ważnymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką kwalifikują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest zlokalizowana w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie chłopca jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na wszelkie szczęście, stanowi wtedy nie udana próba.

Kobiety mafii Świnoujście gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w wyniku przypada na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu to przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, przekazała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka i niezdolności marki, do ochrony nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były pan, pada zabity przez innych ludzi Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, kwalifikuje się na utrzymanie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym składniku, zamyka się pierwsza faza kobiety Mafii.

Kobiety mafii Świnoujście gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w których wsuwa się kilka elementów na raz, więc warto oglądać obraz w połączeniu, aby zrozumieć o co w nim chodzi.

Kobiety mafii Świnoujście gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x