czw.. kwi 18th, 2024

kiedy google street view w polsce

Znaleziony temat: kiedy google street view w polsce

Kiedy Google Street View w Polsce?

Google Street View to funkcja, która umożliwia użytkownikom przeglądanie zdjęć panoramicznych ulic i miejsc na całym świecie. W Polsce ta funkcja jest dostępna od 2010 roku, ale nadal wiele osób pyta, kiedy Google Street View zostanie zaktualizowane lub dodane nowe ulice i miejsca.

Na początku funkcja była dostępna tylko w kilku większych miastach, takich jak Warszawa, Kraków czy Trójmiasto. Jednak od tamtej pory, Google regularnie aktualizuje zdjęcia i dodaje nowe miejsca do Street View.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy dana ulica lub miejsce jest już dostępne w Google Street View, wystarczy wpisać jego adres w wyszukiwarkę Google Maps i przejść do widoku Street View. Możesz też skorzystać z aplikacji Google Street View, która jest dostępna na smartfony z systemem Android i iOS.

Jeśli natomiast chcesz zgłosić brak zdjęć ulicy lub miejsca w Google Street View, możesz skorzystać z formularza zgłoszeniowego na stronie Google Maps. W formularzu należy podać adres i wysłać zdjęcia miejsca, które chcesz dodać.

Warto jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach, np. na prywatnych posesjach, Google Street View może nie być dostępne ze względu na ochronę prywatności.

Podsumowując, Google Street View jest już dostępne w Polsce od 2010 roku, a firma regularnie aktualizuje i dodaje nowe miejsca do tej funkcji. Jeśli chcesz sprawdzić, czy dana ulica lub miejsce jest dostępne w Street View, wystarczy wpisać jego adres w wyszukiwarkę Google Maps lub skorzystać z aplikacji Google Street View. A jeśli chcesz dodać nowe miejsce, możesz skorzystać z formularza zgłoszeniowego na stronie Google Maps.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiedy google street view w polsce

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x