czw.. lut 22nd, 2024
Jaki laptop wybrać do 1000 złotych?

Jaki laptop wybrać do 1000 złotych?

Jaki laptop wybrać do 1000 złotych?

Kto z nas w obecnych czasach może wyobrazić sobie życie bez komputera? Okazuje się, że to właśnie one już kilkanaście dobrych lat temu stały się podstawowym elementem wyposażenia każdego domu lub mieszkania. Dawniej komputery były niezwykle drogie i toporne. Zwykle składały się one z wielu elementów i zajmowały dużo miejsca. Z komputerem, ekranem, klawiaturą, myszką, a także parą dodatkowych głośników nie dało się pozostawać mobilnym i podróżować. Obecnie na szczęście komputery praktycznie w całości zostały wyparte przez laptopy, które są urządzeniami nie tylko niezwykle funkcjonalnymi, ale również i maksymalnie mobilnymi. Laptopa z powodzeniem możemy zmieścić w torbie i zabrać w każde miejsce. Niemniej jednak warto podkreślić, że najbardziej zaawansowane sprzęty wyróżniają się dość pokaźną ceną i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Jednak na rynku tego typu sprzętów z powodzeniem można również odnaleźć urządzenia o wiele tańsze, które wcale nie muszą w dość wyraźny sposób odstawać od najlepszych pod względem parametrów czy specyfikacji. Tak więc jakiego laptopa do 1000 złotych warto wybrać?

Jakiego laptopa do 1000 złotych warto wybrać?

Kiedy mówimy o laptopach do 1000 złotych, trzeba przede wszystkim mieć świadomość, że nasze wymagania muszą być dopasowane do półki cenowej. Nie możemy w tym przedziale kwotowym oczekiwać najwyższej jakości sprzętu, który zagwarantuje nam ogromną ilość pamięci wewnętrznej, a także nieporównywalną szybkość. Niemniej jednak laptopy do 1000 złotych dalej mogą być niezwykle dobre i funkcjonalne, o ile tylko dobierzemy je odpowiednio do naszych potrzeb i preferencji. Przy wyborze w pierwszej kolejności nie warto kierować się jedynie marką. Często urządzenia od mniej znanego producenta są świetne i niezwykle sprawne, a kosztują o wiele mniej niż te, które wypuszczane są na rynek przed producentów światowej sławy. Tak więc przy wyborze laptopa do 1000 złotych, warto przede wszystkim skupić się na ilości pamięci, która będzie nam potrzebna. Zwykle w tym przedziale cenowym możemy spodziewać się pamięci od 2 do 4 GB, rzadko kiedy modele w tej cenie oferują aż 8 GB. Tak więc w pierwszej kolejności warto na wstępie zrezygnować z laptopów z 2 GB pamięci, gdyż są one przeznaczone głównie do przeglądania Internetu, a przy większej ilości otwartych kart w przeglądarce, niestety ale da się wyczuć ich znacznie spowolnienie i „zawieszanie się”, które niezwykle irytuje użytkowników. Idealnym rozwiązaniem są modele z pamięcią 4GB, które zapewniają szybkość, a także dość pokaźną funkcjonalność. Jeśli znajdziemy model do 1000 złotych z pamięcią 8GB, to oczywiście nie trzeba się nad nim długo zastanawiać. W przypadku procesorów w laptopach w tym przedziale cenowym, warto wybierać te od firmy Intel. Cieszą się one najwyższą efektywnością, a także popularnością wśród użytkowników. Jednak nie powinniśmy wybierać procesorów Intel niższych, niż te z generacją i3. Starsze procesory nie są już wstanie tak skutecznie obsługiwać różnorodnych procesów i zadań, które będziemy wykonywać na komputerze. Co więcej, warto zwrócić uwagę również na baterię, gdyż niektóre laptopy do 1000 złotych zostały wyposażone w funkcję tak zwaną Super Battery, co pozwala na znaczne wydłużenie jej pracy podczas jednego ładowania.

1000 złotych na laptopa? Chwilówka bez problemu

Jeśli nasz dotychczasowy laptop po prostu odmówił posłuszeństwa, a my w tym samym czasie borykamy się z problemami finansowymi, wówczas warto zdecydować się na szybką pożyczkę. Brak komputera nie tylko utrudnia wykonywanie pracy, ale także znacznie ogranicza naszą funkcjonalność. By wybrać dla siebie najlepszą pożyczkę 1000 złotych na dowód, warto skorzystać ze strony kredytomarket.pl, gdzie uzyskamy dostęp do najlepszych ofert, różnorodnych instytucji pozabankowych. Wówczas będziemy mogli je skutecznie porównać, a następnie w 15 minut złożyć wniosek online. Decyzja zwykle podejmowana jest w ciągu kilku kolejnych minut, a w ciągu godziny pieniądze trafia bezpośrednio na nasze konto.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x