pon. Lip 13th, 2020
Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Mieszkowice

Ważna z dużym przekonaniem powiedzieć, że obecnie nastała era mody na naturalny tryb bycia. Coraz bardzo osób stara się zdrowo odżywiać, a przy tym zawsze uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w stanie przynieść tak atrakcyjnych efektów, jak aby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią poradzić, gdy dieta oraz uczenia fizyczne nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Odpowiedzią na ostatnie tematy mogą istnieć nowoczesne środki z zakresu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Mielno

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wykorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym konkretnie jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To dokładnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy wtedy ostatnim jednym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co wewnątrz tym chodzi długiego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana spośród ostatnim brakiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, a także po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą drogą możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień posiadamy też do czynienia z cellulitem opornym na tworzenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten przedmiot lub nawet pozbyć się go w sum. Co więcej, w efekcie regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do pracy fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie dużo lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w domowym wizerunku? Specjaliści z Kliniki Miracki świadczą o serii 10-20 sposobów (w zależności od tego, jaki właśnie efekt chcemy uzyskać), a jednocześnie zaznaczają, że ważne sukcesy będą dostępne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi dokonuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem odpowiednim dla ludzi osób, które obchodziły w łatwy, bezpieczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii konieczne jest wciąż prowadzenie zdrowego sposobu bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy same z powodzeniem wiązać z własnymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej wiedz na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o