pon.. lut 26th, 2024
pizza

pizza

Da Grasso Polanów Pizza

Jak podkreślają statystyki, Polacy stoją się coraz bardziej aktywnym narodem, i ilość powstających co roku nad Wisłą małych firm napawa optymizmem. Samym spośród najbardziej rozpowszechnionych projektów jest lekka albo średnia gastronomia, tu z zmianie wielką sławą zajmują się pizzerie.

Da Grasso Suchań Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przebrnie przez każde wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc wniosków i oświadczeń, a ponadto otrzyma stosowne zgody, przychodzi pora na urządzenie lokalu.

DaGrasso
DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Istnieją inne rodzaje pieców do pizzy, należy więc porównać ze sobą ich parametry w punktach, aby wybrać ten ważny. Często w pizzeriach traktowane są piece do pizzy elektryczne, i czasem – chociaż to niezły pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących stosownym kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to koszt, który szczególnie jest milszy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą posiadać różne wymiary, a także zróżnicowaną ilość komór, zezwalających na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które idą na bliskie wypiekanie wielu pizz, ale te zapiekanek, czy podobnych dań w formacie fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo dobry piec do pizzy tego modelu – model 3550TB10, wydobywa się w kolekcji niemieckiej firmy BARTSCHER. Co zaś się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące zaprezentują się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której modele z kolekcji X-line, E-line i F-line, siedzą w dorosłej skali rozmiarów, kiedy również instytucje Hendi, oferującej szeroką sytuacja w powiązaniu z ciekawym wzornictwem.

Piece do pizzy w naszej kolekcji jest firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Kiedy już lokal zostanie zaopatrzony w bliski najistotniejszy aspekt, do uwzględnienia jest jeszcze wielu przedmiotów, bez jakich nie może obejść się żadna pizzeria czy każdy inny lokal gastronomiczny. Konieczne będą lodówki na przechowywanie składników, a także odporne na wycieranie i skore do dezynfekcji blaty do tworzenia wypieku. Do zrobienia niektórych składników wskazana będzie jeszcze odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Pomocna może się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą znaleźć bogata w kolekcji Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby dom był wyposażony osobne zlewy do zmywania dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a więcej w wyparzarkę do naczyń. Listę taką można by montować w nieskończoność, a także właściwie nie znalazły się na niej więcej wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi jednak bardzo łatwo, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego dodatkowo chce jego firma. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

test

test 1

0
Would love your thoughts, please comment.x